Strona: Słuchacze podyplomowych studiów menedżerskich roczpoczęli zajęcia w ramach 14. edycji tego kierunku / Wydział Zarządzania

2021-11-02
, red.  Dariusz Wyrwa, Iwona Oleniuch / fot. Arkadiusz Surowiec
Prorektor ds. studenckich PRz, Dziekan Wydziału Zarządzania i Kierownik „Podyplomowych studiów menedżerskich” podczas inauguracji, fot. A. Surowiec

14. edycja podyplomowych studiów menedżerskich

W sobotę 30 października br. na Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej odbyła się inauguracja 14. edycji Podyplomowych studiów menedżerskich.

Słuchaczy studiów powitali dr hab. Beata Zatwarnicka-Madura, prof. PRz, dziekan Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej oraz prof. dr hab. Grzegorz Ostasz, prorektor ds. studenckich Politechniki Rzeszowskiej, kierownik Centrum Studiów Podyplomowych Wydziału Zarządzania. W swoich wystąpieniach podkreślili znaczenie kompetencji menedżerskich w rozwoju kariery zawodowej.

O studiach

Studia dostarczają kompleksowej i aktualnej wiedzy niezbędnej do prawidłowego realizowania zadań w obszarze zarządzania różnymi funkcjami organizacji. Uczestnicy kształcą kompetencje wykorzystywania nowoczesnych metod, technik i narzędzi z zakresu zarządzania, finansów, marketingu i rachunkowości. Zdobyta wiedza i umiejętności pozwolą absolwentom lepiej kierować organizacjami w coraz bardziej złożonym i zmiennym otoczeniu społeczno-gospodarczym.

Kadra prowadząca

Zajęcia prowadzą trenerzy z dużym doświadczeniem praktycznym, w tym m.in.: dr hab. inż. Grzegorz Lew, prof. PRz, dr hab. Jacek Strojny, prof. PRz, dr hab. Marcin Gębarowski, prof. UEK, dr inż. Radosław Gonet, dyrektor ds. rozwoju w EcoMS Consulting Sp. z o.o. Kierownikiem studiów jest dr inż. Dariusz Wyrwa.

Zaproszenie na kolejne edycje Podyplomowych studiów menedżerskich

Menedżerów różnych szczebli i osoby, które w przyszłości zamierzają zajmować stanowiska menedżerskie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi studiów na stronie https://csp.prz.edu.pl/studia-podyplomowe/podyplomowe-studia-menedzerskie Przemyślany dobór przedmiotów i sposób ich prowadzenia sprawiają, że od słuchaczy nie jest wymagane wcześniejsze wykształcenie ekonomiczne.