Strona: Rozpoczęto 13. edycję Podyplomowych studiów menedżerskich / Wydział Zarządzania

Rozpoczęto 13. edycję Podyplomowych studiów menedżerskich

2018-10-27
, red.  Piotr Cyrek

W sobotę 27 października 2018 r. rozpoczęła się 13. edycja Podyplomowych studiów menedżerskich. Ich uczestnicy w trakcie poszczególnych zajęć zdobywać będą najnowszą wiedzę z zarządzania, finansów, marketingu i rachunkowości; wzbogacą swe kompetencje z zakresu innowacyjnego, a przede wszystkim efektywnego zarządzania przedsiębiorstwem. Będą mieli również szansę rozwinięcia bardzo ważnych umiejętności analizy strategicznej i projektowania strategii przedsiębiorstwa.

Studia skierowano głównie do menedżerów różnych szczebli i do osób, które w przyszłości zamierzają zajmować stanowiska menedżerskie. Przemyślany dobór przedmiotów do programu studiów i sposób ich prowadzenia powoduje, że od uczestników studiów nie jest wymagane wcześniejsze wykształcenie ekonomiczne.

W sobotę 27 października uczestników studiów powitał prof. dr hab. Grzegorz Ostasz – kierownik Centrum Studiów Podyplomowych Wydziału Zarządzania PRz, który m.in. podkreślił, że obecnie nie ma już odwrotu od nieustannego, permanentnego szkolenia, że raz nabyta wiedza bardzo szybko dezaktualizuje się i konieczne staje się uzupełnianie jej. Jest to efekt galopującego rozwoju społeczeństwa informacyjnego XXI wieku. Prof. Ostasz zauważył także, że Centrum Studiów Podyplomowych WZ PRz od lat wypracowało swą markę i prowadzone studia gwarantują uczestnikom fachową kadrę dydaktyczną, racjonalne i efektywne przekazywanie wiedzy, dostęp do nowinek naukowych.

Koordynatorem studiów jest dr Beata Zatwarnicka-Madura.