Strona: Rozpoczęcie I edycji studiów podyplomowych na kierunku Project Manager / Wydział Zarządzania

Rozpoczęcie I edycji studiów podyplomowych na kierunku Project Manager

2018-10-15
, red.  Jacek Strojny

Kompetencje w zakresie zarządzania projektami są kluczowe na współczesnym rynku pracy. Projekty realizuje się w przedsiębiorstwach, administracji publicznej oraz organizacjach pozarządowych. Wydział Zarządzania PRz odpowiada na te potrzeby. Przygotowujemy do pracy w projektach zarówno na studiach licencjackich, jak i magisterskich. Aktualnie ofertę uzupełniliśmy także o studia podyplomowe. W dniu 13.10.2018 r. ruszyła I edycja kierunku Project Manager. Nowoczesny program oraz model kształcenia decydują o jego innowacyjności.

Na pierwszym wykładzie słuchaczy przywitali: prof. dr hab. Grzegorz Ostasz, kierownik studiów podyplomowych, oraz dr Jacek Strojny, koordynator kierunku. Wykład inauguracyjny poprowadził ekspert posiadający wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu projektami – mgr inż. Krzysztof Witkowski.

Wszystkim uczestnikom życzymy inspiracji w zarządzaniu projektami. Happy projects!!!