Strona: Rada Młodych Naukowców ciałem doradczym władz dziekańskich / Wydział Zarządzania

Rada Młodych Naukowców ciałem doradczym władz dziekańskich

2020-03-05
, red.  Piotr Cyrek/fot. Arkadiusz Surowiec

W dniu 4 marca 2020 r. powołana została przez dziekana Wydziału Zarządzania Rada Młodych Naukowców. Jest ona ciałem doradczo-opiniującym, które może mieć wpływ na jakość komunikacji pomiędzy władzami Wydziału a naukowcami i pośrednio studentami.

Rada także może wspomóc prace przy optymalizacji strategii Wydziału, jak też inicjować działania, które w szerokim stopniu przysłużą się jakości pracy.

Dr hab. Marcin Jurgilewicz, prof. PRz – dziekan Wydziału Zarządzania podkreślał, że każde gremium, które chce przyczyniać się do poszerzania oferty Wydziału, do doskonalenia metod i form pracy na Wydziale, do wspomagania władz dziekańskich jest mile widziane.

W podobnym tonie wypowiadał się dr hab. Mariusz Ruszel, prof. PRz – prodziekan ds. rozwoju i kontaktów z gospodarką, sygnalizując, że czas włączać młodych naukowców do dyskusji o kształcie dalszej pracy Wydziału.

Przewodniczącą Rady Młodych Naukowców przy Wydziale Zarządzania wybrana została dr Jolanta Stec-Rusiecka, wiceprzewodniczącą – dr Marzena Hajduk-Stelmachowicz, a sekretarzem dr inż. Dorota Borkowska.