Strona: Podkarpackie Centrum Innowacji - obszary współpracy ze studentami / Wydział Zarządzania

Podkarpackie Centrum Innowacji - obszary współpracy ze studentami

2019-11-15

W dniu 20 listopada 2019 r. w godz. 12:30-14:00 w sali 130 (nowa część budynku S) odbędzie się spotkanie z Bartoszem Jadamem - dyrektorem zarządzającym ProtoLab.

W trakcie spotkania zostanie przedstawione Podkarpackie Centrum Innowacji ze szczególnym uwzględnieniem przestrzeni prototypowania ProtoLab, w tym:

• cele działalności i potencjalne obszary współpracy,
  • zasady korzystania z pomieszczeń oraz z wyposażenia PCI ProtoLab,
  • czym jest prototypowanie,
  • zasady realizacji projektów prototypowania
  • najbliższe planowane działania realizowane w ramach ProtoLab

Władze Wydziału Zarządzania zapraszają przedstawicieli kół naukowych, organizacji studenckich, samorządu studenckiego, a także aktywnych studentów planujących realizację projektów. Celem spotkania jest wypracowanie wspólnych założeń współpracy ze studentami Wydziału Zarządzania PRz. Współorganizatorem spotkania jest Samorząd Studencki WZ.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Zgłoszenia chętnych do udziału w spotkaniu przyjmuje prodziekan WZ ds. rozwoju i kontaktów z gospodarką dr Mariusz Ruszel: mruszel@prz.edu.pl