Strona: PM-day „Praktyka Zarządzania Projektami i Programami” / Wydział Zarządzania

PM-day „Praktyka Zarządzania Projektami i Programami”

2018-12-04

Już 10 grudnia w godz. 10.15–12.15 kolejne spotkanie z serii PM-day „Praktyka Zarządzania Projektami i Programami”. Organizatorem jest Studenckie Koło Naukowe Project5. Impreza odbywać się będzie na Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej (sala S-2).

Podczas wydarzenia wystąpią: Tomasz Leśniowski – prezes IPMA Polska; Tadeusz Garncarczyk – kierownik Programu Pratt&Whitney Rzeszów oraz studenci specjalizacji zarządzania projektami.

Prelegenci to osoby, które osiągają sukcesy w zarządzaniu projektami. Zapraszamy!