Strona: Wydział Zarządzania / Strona: 17

23 Cze

Doktorat Pawła Bełcha - asystenta w Zakładzie Systemów Zarządzania i Logistyki

23-06-2023 r.
Mgr Paweł Bełch, asystent w Zakładzie Systemów Zarządzania i Logistyki na Wydziale Zarządzania PRz uzyskał stopień naukowy doktora nauk społecznych w dyscyplinie nauki o zarządzaniu i jakości.
23 Cze

Stopień naukowy doktora habilitowanego dla dr. inż. Marka Magniszewskiego

23-06-2023 r.
Dr inż. Marek Magniszewski, adiunkt w Zakładzie Systemów Zarządzania i Logistyki uzyskał stopień naukowy doktora habilitowanego w dziedzinie nauk społecznych w dyscyplinie ekonomia i finanse.

22 Cze

Studenci z WZ nagrodzeni w "Rzeszow University of Technology Students Awards"

22-06-2023 r.
Podczas uroczystości wręczono stypendia ministra edukacji i nauki, dyplomy, nagrody i medale "Primus Inter Pares", stypendium i wyróżnienia Pratt & Whitney Rzeszów S.A. oraz nagrody rektora.
21 Cze

Zwycięzcy Carpathian Startup Fest idą po swoje!

21-06-2023 r.
Zespół prof. Krzysztofa Tereszkiewicza został doceniony za wynalazek pt. „Innowacyjny pomiar zawartości tłuszczu śródmięśniowego w mięsie wieprzowym" podczas III edycji Carpathian Startup Fest.

18 Cze

Wykład pt.: „Co warto wiedzieć o tworzeniu i wdrażaniu rozwiązań IT dla...

18-06-2023 r.
W dniu 14 czerwca 2023 r. gościliśmy na Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza kadrę zarządzającą i kierowniczą firmy Asiston.
16 Cze

Zajęcia w ramach Politechnicznej Sieci VIA CARPATIA

16-06-2023 r.
W ramach ćwiczeń z przedmiotu Ekonomika i organizacja przedsiębiorstw na kierunku Finanse i Rachunkowość odbyło się spotkanie z praktykiem, przedsiębiorcą - mgr Zbigniewem Kolakiem.

15 Cze

Zaproszenie na obchody 30-lecia Wydziału Zarządzania

15-06-2023 r.
W tym roku świętujemy 30-lecie Wydziału Zarządzania. W związku z tym zaplanowano szereg wydarzeń oraz aktywności, które będą stanowić okazję do wspólnych spotkań.
14 Cze

Studentki WZ finalistkami XIV edycji Studenckiego Nobla

14-06-2023 r.
Natalia Hawro i Dorota Mysor, studentki I roku studiów stac. II-go st. na kierunku finanse i rachunkowość zostały finalistkami XIV edycji konkursu „Studencki Nobel 2023” w kategorii Nauki ekonomiczne.

Archiwum wiadomości