Strona: Nowi studenci na Wydziale Zarządzania / Wydział Zarządzania

Nowi studenci na Wydziale Zarządzania

2020-10-02
, red.  Piotr Cyrek/fot. Arkadiusz Surowiec

W dniach 1 i 2 października 2020 r. osoby, które zostały przyjęte na I rok studiów stacjonarnych na Wydziale Zarządzania miały możliwość uczestniczenia w ceremonii immatrykulacji. W trakcie przyjęcia do grona społeczności akademickiej studenci I roku złożyli uroczyste ślubowanie, poznali władze dziekańskie Wydziału, otrzymali legitymacje studenckie.

Na spotkaniach (poszczególne kierunki studiów w różnych godzinach) obecny był również prorektor PRz ds. spraw studenckich prof. dr hab. Grzegorz Ostasz, który witał nowych członków wspólnoty akademickiej w imieniu swoim i władz uczelni. Również Pani dziekan Wydziału Zarządzania dr hab. Beata Zatwarnicka-Madura, prof. PRz witając nowych studentów życzyła im m.in. zadowolenia z wybranego kierunku nauczania oraz zdobycia wiedzy i umiejętności, które przydadzą im się w pracy zawodowej.

Spotkania odbywały się w warunkach zaostrzonego reżimu sanitarnego, z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Uroczystość immatrykulacji zawsze pozostaje w pamięci nowych studentów jako ważne wydarzenie i pierwsze spotkanie z uczelnią. W tym roku w ich pamięci zapewne zapisze się jeszcze silniej jako spotkanie w szczególnych warunkach.