Strona: Kolejne spotkanie w ramach projektu „Bezpieczeństwo w cyberprzestrzeni" za Nami / Wydział Zarządzania

Kolejne spotkanie w ramach projektu „Bezpieczeństwo w cyberprzestrzeni" za nami

2022-11-19
, red.  Krzysztof Ostafiński
Krzysztof Ostafiński podczas prelekcji, źródło: organizator wykładu.

W dniu 14 listopada 2022 r. na Wydziale Zarządzania, w ramach współpracy ze Związkiem Banków Polskich i Fundacją Warszawski Instytut Bankowości, odbyło się kolejne spotkanie ze studentami w ramach projektu „Bezpieczeństwo w cyberprzestrzeni”.

Celem projektu jest m.in.:

• edukowanie Polaków w zakresie umiejętnego i bezpiecznego korzystania z nowoczesnych narzędzi cyfrowych,
  • poprawa poziomu wiedzy na temat cyberzagrożeń i kształtowanie właściwych postaw Polaków w dziedzinie cyberbezpieczeństwa.

Projekt realizowany jest od 2017 r. - uczestniczą w nim banki, fundacje, sklepy internetowe, firmy IT, agenci rozliczeniowi oraz wydawcy kart płatniczych.

O spotkaniu

W trakcie spotkania zorganizowano mini konkurs z nagrodami w oparciu o platformę Score Hunter.

Wydział Zarządzania od blisko 10 lat współpracuje ze Związkiem Banków Polskich w ramach zainicjowanych przez ZBP programów edukacyjnych. Koordynatorem tej współpracy na Wydziale Zarządzania jest dr inż. Mirosław Sołtysiak.

Prowadzący

Wykład poprowadził Krzysztof Ostafiński - dyrektor projektów edukacyjnych Warszawskiego Instytutu Bankowości.