Strona: Obrony prac dyplomowych w ramach IV edycji studiów podyplomowych Project Manager / Wydział Zarządzania

2021-06-28
, red.  Agata Wojciechowska / fot. Arkadiusz Surowiec
Absolwenci studiów podyplomowych na kierunku - Project manager

W dniu 20 czerwca 2021 r. na Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej odbyły się obrony prac dyplomowych przygotowanych w ramach IV edycji studiów podyplomowych Project Manager.

Czym zajmowano się w ramach IV edycji studiów podyplomowych?

Słuchacze w trakcie dwóch semestrów pracowali w zespołach nad dziewięcioma interesującymi projektami, doskonaląc w ten sposób kompetencje w zakresie zarządzania projektem oraz kształtowania organizacyjnego sprzyjającego realizacji projektów.

Efekty kształcenia

Przyjęta formuła kształcenia pozwoliła na poszerzanie i doskonalenie kompetencji związanych z organizacją pracy oraz komunikacją w zespole. Dała również możliwość intensywnej wymiany doświadczeń z różnych branż, co wielokrotnie owocowało kreatywnym podejściem do wyzwań stawianych przez przygotowywane przez słuchaczy projekty. Dodatkowo, w związku z sytuacją pandemii, pozwoliła zweryfikować, jak słuchacze poradzili sobie z komunikacją oraz pracą nad projektami dyplomowymi.

Zakończenie studiów i podziękowania

W oficjalnym zakończeniu studiów udział wzięło 46 słuchaczy oraz Komisja w składzie: dr Sabina Rokita, dr Agnieszka Jędrusik, dr hab. Jacek Strojny, prof. PRz

Wszystkim absolwentom studiów podyplomowych na kierunku Project Manager dziękujemy za zaufanie, jakim nas obdarzyli. Życzymy wielu sukcesów w dalszym rozwoju zawodowym.