Strona: III Międzynarodowe Warsztaty Doktorantów poświęcone metodologii badań naukowych / Wydział Zarządzania

III Międzynarodowe Warsztaty Doktorantów poświęcone metodologii badań naukowych

2021-10-28
, red.  Y. Bilan
Grafika informująca o wydarzeniu, graf. A. Surowiec

Międzynarodowe Warsztaty Doktorantów

W dniu 9 listopada 2021 r. od godz. 9.30 odbędą się III Międzynarodowe Warsztaty Doktorantów, w których udział zgłosili doktoranci z Polski, Litwy, Czech, Kazachstanu i Ukrainy. Tematyką warsztatów jest: „Metodologia badań naukowych”. Wydarzenie będzie miało formułę hybrydową.

Wykład otwarty

Wykład otwarty pt. „The CBPR Research Methodology, Research Ethnics and  the Evidence-based Practices” poprowadzi dr Angela Kim, która jest profesorem na Uniwersytecie Marywood w Pensylwanii (USA) oraz pełni funkcję dyrektora uniwersyteckiego programu Master of Social Work.

Międzynarodowe warsztaty doktorantów przygotował Zakład Finansów, Bankowości i Rachunkowości Wydziału Zarządzania. Koordynatorem wydarzenia jest dr hab. Yuriy Bilan, prof. PRz.