Strona: Finał XI Konkursu Wiedzy Finansowo–Bankowej / Wydział Zarządzania

2023-03-11
, red.  Mirosław Sołtysiak
Finał XI Konkursu Wiedzy Finansowo–Bankowej,

W dniu 10 marca 2023 r. odbył się finał XI Konkursu Wiedzy Finansowo-Bankowej organizowanego pod patronatem JM Rektora Politechniki Rzeszowskiej prof. dra hab. inż. Piotra Koszelnika.

O Konkursie

Obecna edycja konkursu odbywa się na platformie Microsoft Teams. Do finału konkursu zostało zakwalifikowanych 9 studentów, z ponad 140 uczestników, którzy uzyskali najwyższe wyniki w dwóch poprzednich etapach. Finaliści mieli do rozwiązania test składający się z 70 pytań, obejmujących zagadnienia dotyczące problematyki funkcjonowania banków, finansów publicznych, finansów przedsiębiorstwa oraz rynków finansowych.

Partnerzy Konkursu

Partnerem Konkursu Wiedzy Finansowo-Bankowej jest Fundacja Rozwoju Politechniki Rzeszowskiej, Centrum Prawa Bankowego i Informacji Sp. z.o.o. oraz Program Nowoczesne Zarządzanie Biznesem.

Organizatorzy

Organizatorem Konkursu była Katedra Finansów, Bankowości i Rachunkowości (Wydział Zarządzania PRz) we współpracy z Kołem Naukowym Finansów i Zarządzania.

Przewodniczącym Komitetu Organizacyjnego był dr inż. Mirosław Sołtysiak.