Strona: Doktorat Łukasza Kuliga - asystenta w Zakładzie Informatyki w Zarządzaniu / Wydział Zarządzania

Doktorat Łukasza Kuliga - asystenta w Zakładzie Informatyki w Zarządzaniu

2020-01-03

Uchwałą z dnia 19 grudnia 2019 r. Rady Dyscypliny Nauki o Zarządzaniu i Jakości Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie nadany został Łukaszowi Kuligowi – asystentowi w Zakładzie Informatyki w Zarządzaniu na Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej, stopień naukowy doktora nauk społecznych w dyscyplinie zarządzania i jakości. Temat rozprawy doktorskiej: Zastosowanie metody luminancyjnej w ocenie zawartości tłuszczu śródmięśniowego w mięsie.

Promotorem w przewodzie doktorskim był dr hab. inż. Krzysztof Tereszkiewicz, prof. PRz, promotorem pomocniczym dr inż. Henryk Wachta z Politechniki Rzeszowskiej, recenzentami: prof. dr hab. Ryszard Żywica (Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie) oraz dr hab. inż. Mariusz Rudy, prof. UR (Uniwersytet Rzeszowski).

Gratulujemy!