Strona: Doktorat Krzysztofa Surowca - asystenta w Katedrze Nauk Humanistycznych / Wydział Zarządzania

Doktorat Krzysztofa Surowca - asystenta w Katedrze Nauk Humanistycznych

2018-03-13
, red.  Piotr Cyrek/fot. Arkadiusz Surowiec

Uchwałą z dnia 12 marca 2018 r. Rada Naukowa Wydziału Nauk Historycznych i Społecznych Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie nadała mgr. Krzysztofowi Surowcowi stopień naukowy doktora nauk humanistycznych w dyscyplinie historia. Temat rozprawy doktorskiej: Wybory do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej na Podkarpaciu w okresie międzywojennym (1919–1938).

Promotorem w przewodzie doktorskim był prof. dr hab. Grzegorz Ostasz z Politechniki Rzeszowskiej, a recenzentami: prof. dr hab. Wiesław Jan Wysocki (UKSW) oraz dr hab. Paweł Grata, prof. UR (Uniwersytet Rzeszowski). Gratulujemy!