Strona: Doktorat Fryderyka Czekaja - starszego wykładowcy w katedrze nauk humanistycznych / Wydział Zarządzania

2018-06-18
, red.  Piotr Cyrek/fot. Arkadiusz Surowiec

Uchwałą z dnia 14 czerwca 2018 r. Rada Wydziału Socjologiczno-Historycznego Uniwersytetu Rzeszowskiego nadała gen. dyw. Fryderykowi Czekajowi stopień doktora nauk humanistycznych w dyscyplinie historia.

Temat rozprawy doktorskiej: Działania nocne w doktrynie i praktyce Wojska Polskiego w latach 1921–1939.

Promotorem był prof. dr hab. Grzegorz Ostasz, a promotorem pomocniczym – dr Paweł Korzeniowski. Recenzentami byli: prof. dr hab. Lech Wyszczelski i prof. dr hab. Henryk Ćwięk.

Gratulujemy!