Strona: 23 maja 2018 r. odbędzie się IX Konferencja z cyklu "Logistyka oczami studentów" / Wydział Zarządzania

2018-05-18

Kierownik Katedry Systemów Zarządzania i Logistyki dr hab. Andrzej Gazda, prof. PRz, opiekun naukowy Studenckiego Koła Naukowego Logistyków dr Magdalena Szydełko oraz przewodnicząca koła inż. Joanna Wilk wraz z członkami Komitetu Organizacyjnego pragną zaprosić pracowników i studentów Wydziału Zarządzania na IX Uczelnianą Konferencję z cyklu „Logistyka oczami studentów” pt. Innowacje w logistyce krokiem do przedsiębiorstw przyszłości. Odbędzie się ona 23 maja 2018 roku (środa) w godzinach od 9.00 do 14.30 w sali P-24. Podczas tegorocznej konferencji wystąpi 16 prelegentów. Komisja konkursowa wyłoni trzech młodych adeptów logistyki w kategorii „najlepsze wystąpienie”.

Zakres tematyczny konferencji obejmuje zagadnienia dotyczące innowacyjnych rozwiązań w:

• e-logistyce,
  • mikrologistyce,
  • transporcie drogowym, kolejowym, lotniczym i intermodalnym (multimodalnym),
  • logistyce miejskiej,
  • ekologistyce,
  • logistyce usług,
  • łańcuchach dostaw.

Szczegółowe informacje znajdują się w załącznikach.