11 marca 2020 r. zapraszamy na DZIEŃ OTWARTY DLA SZKÓŁ ŚREDNICH

11-02-2020 r.

Dziekan Wydziału Zarządzania wraz z Wydziałowym Samorządem Studenckim PRz zaprasza na „DZIEŃ OTWARTY DLA SZKÓŁ ŚREDNICH” organizowany przez Politechnikę Rzeszowską, który odbędzie się w dniu 11 marca 2020 r. Wydarzenie to jest kierowane dla uczniów i nauczycieli szkół średnich, którzy będą mogli zapoznać się z ofertą naszej Uczelni.

Na Wydziale Zarządzania dla zwiedzających udostępnione zostaną:

• Laboratorium Nowoczesnych Technologii w Logistyce – budynek L, sala L-27
  • Laboratorium Badań Kryminalistycznych i Kryminologicznych – budynek S
  • Laboratorium Dydaktyczne Towaroznawstwa Żywności – budynek S

Zwiedzanie będzie możliwe w następujących godzinach:

• 09:30–10:15
  • 10:30–11:15
  • 11:30–12:15
  • 12:30–13:15
  • 13:30–14:15

UWAGA! Zwiedzanie wydziałów jest możliwe wyłącznie dla grup, które wcześniej dokonają rejestracji telefonicznej pod numerem: 17 743-20-66

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy również do budynku V, gdzie będzie zorganizowana strefa wystawiennicza.

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia znajdują się na stronie: https://dniotwarte.prz.edu.pl/

Powrót do listy aktualności