Strona: Zgłoś udział w konkursie i wygraj wyjazd do Brukseli! / Wydział Zarządzania

Zgłoś udział w konkursie i wygraj wyjazd do Brukseli!

2017-01-20
, red.  Mieczysław Janowski

Zgłoś udział w konkursie i wygraj wyjazd do Brukseli!

Dnia 8 marca 2017 r. na terenie Politechniki Rzeszowskiej odbędzie się Konkurs Wiedzy o Integracji Europejskiej pod honorowym patronatem:

• Pana Stanisława Ożoga - Posła do Parlamentu Europejskiego,
  • Pana dr. hab. inż. Stanisława Gędka, prof. PRz - Dziekana Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej.

Organizatorem Konkursu jest Studenckie Koło Naukowe „Eurointegracja”, działające przy Katedrze Ekonomii Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej.

Konkurs skierowany jest do studentów Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej:

• I roku, studia II stopnia, stacjonarne, kierunek Zarządzanie,
  • III roku, studia I stopnia, stacjonarne, kierunek Bezpieczeństwo Wewnętrzne, specjalność: Bezpieczeństwo Ekonomiczne,
  • członków Studenckiego Koła Naukowego „Eurointegracja”.

Tematyka Konkursu związana jest z integracją europejską, ze szczególnym uwzględnieniem: idei Roberta Schumana, polityki spójności, finansów unijnych oraz kwestii bezpieczeństwa energetycznego UE.

Nagrodą główną w Konkursie jest wycieczka do Parlamentu Europejskiego w Brukseli w maju 2017 r., ufundowana ze środków pana Stanisława Ożoga – Posła do Parlamentu Europejskiego dla czterech studentów, którzy zdobędą największą ilość punktów.

Zgłoszenia wysyłać można do 5 marca 2017 r. na adres eurointegracja.skn@wp.pl
Więcej informacji na stronie: www.eurointegracja.prz.edu.pl