Strona: Zaproszenie na seminarium „Metody i wyniki statystycznych analiz danych regionalnych” / Wydział Zarządzania

2016-12-02

Katedra Metod Ilościowych zaprasza zainteresowanych pracowników i studentów Wydziału Zarządzania na Seminarium Naukowe „Metody i wyniki statystycznych analiz danych regionalnych”, które odbędzie się 7 grudnia 2016 r. w budynku P, sala P-24 w godz. 930-1400.

Szczegółowy program z informacjami o prelegentach i tematyce ich wystąpień znajduje się na stronie Katedry Metod Ilościowych.

Informacji udziela dr Marek Sobolewski (msobolew@prz.edu.pl)