Strona: Sukces studentów logistyki w VIII Akademickim Turnieju TransEdu / Wydział Zarządzania

Sukces studentów logistyki w VIII Akademickim Turnieju TransEdu

2016-12-18
, red.  Paulina Bełch

Studenci kierunku Logistyka na Wydziale Zarządzania zajęli całe podium w VIII Akademickim Turnieju TransEdu, które odbyło się w dniach 5-8 grudnia 2016 roku.

• I miejsce - Aleksandra Posłuszny
  • II miejsce - Marcin Stasiowski
  • III miejsce - Katarzyna Starzak

Akademicki Turniej TransEdu to ogólnopolski konkurs internetowy dla uczniów szkół i studentów uczelni logistycznych. Organizowany jest dwa razy w roku: w semestrze zimowym i letnim. Udział w konkursie może wziąć każda osoba ucząca się na kierunku związanym z Transportem, Spedycją i Logistyką.

Turniej składa się z dwóch etapów: rozgrywki w grę TransEdu oraz test wiedzy z zakresu branży TSL.

Gratulujemy!