Strona: Finał konkursu "WZ-budka" / Wydział Zarządzania

Finał konkursu "WZ-budka"

2017-04-12
, red.  Agnieszka Zielińska

Znamy już zwycięzcę konkursu „WZ-budka” adresowanego do uczniów szkół średnich, którzy odwiedzili stoisko Wydziału Zarządzania PRz podczas Dni Otwartych Politechniki Rzeszowskiej 2017.

Miło nam poinformować, że główną nagrodę zdobyła Monika Drzał, uczennica Zespołu Szkół Spożywczych im. Tadeusza Rylskiego w Rzeszowie. Zwyciężczyni otrzymuje Tablet Lenovo TAB 37 ESSENTIAL.

Monice serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie.