Strona: Wydział Zarządzania / Strona: 6

22 Sty

XII Konkurs Wiedzy Finansowo–Bankowej - Półfinał

22-01-2024 r.
W dniu 19 stycznia 2022 r. odbył się półfinał XII Konkursu Wiedzy Finansowo-Bankowej organizowanego pod patronatem J.M. Prof. dr hab. inż. Piotra Koszelnika, Rektor Politechniki Rzeszowskiej.
21 Sty

Certyfikaty Trans.eu Group dla Studentów Logistyki WZ

21-01-2024 r.
W dniu 16 stycznia 2024 r. odbyło się wręczenie Studentom Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza certyfikatów TransEdu, wydawanych przez Trans.eu Group S.A.

19 Sty

Spotkanie z ekspertami Powiatowego Urzędu Pracy w Rzeszowie: Jak uzyskać...

19-01-2024 r.
Serdecznie zapraszamy studentów ostatniego roku studiów (pierwszego lub drugiego stopnia) na wyjątkowe spotkanie z przedstawicielkami Powiatowego Urzędu Pracy w Rzeszowie.

Komunikat Uczelnianej Komisji Wyborczej Politechniki Rzeszowskiej

19-01-2024 r.
Wyniki wyborów członków Kolegium Elektorów i przedstawicieli do wyborów członków Kolegium Elektorów, które odbyły się w dniu 18 stycznia 2024 r.

19 Sty

IV Ogólnopolska Konferencja Naukowa “Wyzwania Zarządzania w XXI w.

19-01-2024 r.
Koło Naukowe IAESTE działające przy Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej ma zaszczyt zaprosić na IV Ogólnopolską Konferencję Naukową pt.: “Wyzwania Zarządzania w XXI w.”

Otwarty wykład "Kim jest Biegły Rewident" prowadzony przez Andrzeja Karpiaka

19-01-2024 r.
Studenckie Koło Naukowe Rachunkowości "ASSETS" przy Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej z przyjemnością zaprasza na otwarty wykład pt. "Kim jest Biegły Rewident".

17 Sty

Spotkanie podsumowujące obchody Jubileuszu 30-lecia Wydziału Zarządzania

17-01-2024 r.
W dniu 19 grudnia 2023 r. odbyło się spotkanie władz i pracowników Wydziału Zarządzania dotyczące podsumowania obchodów Jubileuszu 30-lecia WZ.
16 Sty

Nowy kierunek studiów podyplomowych - Executive MBA

16-01-2024 r.
Wydział Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej uruchomi podyplomowe studia Executive MBA, które umożliwią podniesienie kompetencji i zdobycie nowych umiejętności przez kadry kierownicze.

Archiwum wiadomości