Strona: Konferencja "Współczesne zagrożenia w miejscu pracy" / Wydział Zarządzania

Konferencja "Współczesne zagrożenia w miejscu pracy"

2017-04-07
, red.  Artur Polakiewicz/fot. Arkadiusz Surowiec

Dziekan Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej oraz Zarząd Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP Oddziału w Rzeszowie i Oddziału w Krakowie w dniach 6-7 kwietnia 2017 r. zorganizowali kolejną międzynarodową konferencję „Współczesne zagrożenia w miejscu pracy – aspekt teoretyczny i praktyczny”.

Celem tej cyklicznej imprezy jest nie tylko popularyzacja świadomości ryzyka zagrożeń, które występują w środowisku pracy, lecz także międzynarodowa wymiana doświadczeń w ich zwalczaniu. Wydarzenie to ma także podkreślić, jak ważnym aspektem jest współpraca sfer biznesu, władzy publicznej i nauki.