Strona: Gratulacje Rektora PRz dla laureatów ogólnopolskich konkursów / Wydział Zarządzania

Gratulacje Rektora PRz dla laureatów ogólnopolskich konkursów

2017-02-17
, red.  Piotr Cyrek

16 lutego br., w trakcie posiedzenia Senatu PRz, studenci, laureaci ogólnopolskich konkursów, otrzymali gratulacje od rektora Politechniki prof. dra hab. inż. Tadeusza Markowskiego.

Wśród wyróżnionych znalazły się m.in. dwie studentki Wydziału Zarządzania: Maria Krasowska i Kinga Szmigiel, które zostały docenione za wygraną w konkursie PZU „Inwestycja w Przyszłość”. W konkursie wzięło udział 106 osób z całej Polski.

Maria Krasowska jest studentką II roku studiów stacjonarnych pierwszego stopnia; pisze również interesujące powieści dla dzieci i młodzieży, prowadzi trzy kanały w serwisie YouTube, pracuje jako instruktorka tańca i gimnastyki. Pasjonuje się biznesem, zdrowym stylem życia, tańcem.

Z kolei Kinga Szmigiel jest studentką II roku studiów stacjonarnych drugiego stopnia. Uczestniczy w konferencjach naukowych, publikuje artykuły. Wygrała m.in. konkurs na najlepszą pracę licencjacką na kierunku zarządzanie. Jest pasjonatką podróży, lubi poznawać kultury innych krajów.

Podkreślić należy, że PRz jako jedyna uczelnia w Polsce ma dwie laureatki. Obie studentki należą do Koła Naukowego Ekobiznes.