Strona: Bezpłatne warsztaty na wyciągnięcie ręki / Wydział Zarządzania

Bezpłatne warsztaty na wyciągnięcie ręki

2017-10-18
, red.  Piotr Cyrek/fot. Arkadiusz Surowiec

„Deloitte” to marka skupiająca dziesiątki tysięcy profesjonalistów w niezależnych firmach na całym świecie, współpracujących przy świadczeniu wybranym klientom usług audytorskich, doradztwa gospodarczego, doradztwa finansowego, zarządzania ryzykiem i doradztwa podatkowego. Każda firma członkowska świadczy usługi w określonym obszarze geograficznym i podlega prawu oraz standardom regulującym działalność profesjonalną kraju prowadzenia działalności.

Przedstawiciele „Deloitte” 18 października 2017 r. już po raz kolejny pojawili się na Wydziale Zarządzania PRz poszukując studentów, którzy chcieliby w ramach Akademii Biznesu wziąć udział w bezpłatnych warsztatach. Najbardziej pożądani są studenci będący co najmniej na drugim roku studiów, bowiem oni posiadają określony zakres wiedzy niezbędnej do zgłębiania zagadnień z warsztatów. Spotkania warsztatowe (planowane są na listopad br.) dotyczą trzech dziedzin: audytu, finansów, zarządzania ryzykiem. Warto dodać, że udział w takich spotkaniach naukowych jest doskonałą przepustką, by po warsztatach starać się o płatne staże (od 3 do 6 miesięcy) w firmie, która w Polsce znajduje się wśród znanych firm realizujących profesjonalne usługi doradcze w ramach sześciu obszarów, do których zaliczono: audyt, doradztwo podatkowe, doradztwo gospodarcze, zarządzania ryzykiem, doradztwo finansowe, porady prawne.

Zaznaczyć także trzeba, że rozmowom o ewentualnej przyszłej pracy i warsztatach niewątpliwie sprzyjała  serwowana przez mobilną kawiarenkę znajdującą się w holu budynku S darmowa kawa.